Enerji Meridyenleri Ve Eft Eğitimi

Eğitim Ayrıntıları:

ENERJİ MERİDYENLERİ VE EFT EĞİTİMİ

Bedenimizde ondört tane enerji meridyeni bulunmaktadır. Akupunktur noktalarını içeren bu meridyenler asırlardır tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Meridyenlerde meydana gelen hasarlar organ ve sistem hastalıklarına sebep olmaktadır.

Bu ondört meridyen, üzerinde pek çok duygu ve inanç kaydını taşımaktadır. Örneğin alıcı (merkez)meridyen anne ve değerlilik duygusuyla ilişkiyi, yönetici meridyen ise baba ile ilişkiyi ve yeterlilik duygusunu temsil etmektedir.Yaşam sürecimizde bırakmakta zorlandığımız inanç ve davranışlar kalın bağırsak meridyenimizle bağlantılıdır. Vazgeçemediğimiz takıntılarımız ince bağırsak meridyeni ile ilintilidir.

Meridyenlerdeki bu hasarlar frekans yükleme yöntemi ile onarılmaktadır.

Bastırılan, yok sayılan pek çok duygu ve travma meridyenlerde birikerek tıkanıklık oluşturur. Meridyenlerin başlangıç ve bitiş noktaları cilt yüzeyine yakın yerlerdedir. Eft bu noktalara vurarak uyarı verme ve duyguları serbest bırakma şeklinde uygulanır.

Eft nedir? (Emotional Freedom Techniques) Duyguları Özgürleştirme Tekniği. Bu teknik ile enerji meridyenlerinin belli noktalarına vurarak tıkanıklıklar açılır ve bedende oluşan kayıtlar serbest bırakılır.

Eft işleminin başarılı olması için travmanın ve kök inançların bulunması önemlidir.

Kişilerin bu olayları, travmaları hatırlamaları her zaman kolay olmamaktadır.

K.R eğitimleri bünyesinde verilen Enerji Meridyenleri ve EFT eğitiminin farklılığı burada ortaya çıkmaktadır. Enerji Meridyenleri dosyası ile gerek kendi yaşam sürecimizde gerekse atalarımızdan bize akan travmalar nokta atışı tespit edilmektedir.

Uzun yıllardır tek başına kullanılan EFT yöntemi bu eğitimde uzaktan uygulanabilen yeni nesil frekans yükleme tekniği ile birleştirilmiştir. Bu iki tekniğin birleşmesi ile travmaların bir kaç dakika içinde tespiti ve onarılması sağlanmaya çalışılmaktadır.


**Eğitimlerimiz klasik ve bilimsel tıbbi teşhis ve tedavilerin alternatifi değil ancak destekleyicisidir.

 


  • Eğitmen Adı: Dr. Sezgi Ümit Sofuoğlu
  • Eğitim Süresi:3 Gün

Eğitim Kazanımları:

  • Eğitim ders kayıtları verilecektir. Öğrencilerimiz 1 yıl boyunca internet sitemizden ders kayıtlarını izleyebilir.
  • **Eğitim sonrası katılımcılara Enerji Meridyenleri ve EFT Eğitimi Katılım Belgesi Verilecektir.

Eğitim Katılımcılarının Yorumları

Yorumların hepsini görmek için lütfen sağa kaydırınız..