Kalbin Rehberliği

K.R eğitimleri; kişinin yaşamında tıkanıklıklar, sıkıntılar ve hastalıklar oluşturan, alanını zayıflatan ve dışarıdan gelebilecek negatif enerjiler ve eklentilere karşı kişiyi savunmasız bırakan duygularını, inançlarını, bilinçaltı kayıtlarını bulmanızı sağlar ve kişinin yaşam yolunda gitmesine engel olan bu negatif enerjileri, kişilerde sebebi bilinmeyen ağrıları, öfke ve kızgınlıkları..vs tekrarlayan kısır döngüleri bulup dönüştürmenizi sağlar..
Kurucu & Eğitmen

Dr. Sezgi Ümit Sofuoğlu

Dr. Sezgi Ümit SOFUOĞLU

Bir tıp hekimi olarak hayata atıldıktan sonra pek çok hastalığı tedavi edemediğimizi idrak etmek durumunda kaldım. Kişisel olarak birçok duygumla baş edemediğim, çözümler bulamadığım süreçlerden geçtim. Ve buna benzer birçok sebepler beni dönemin pek çok psikolog ve psikiyatrislerinin yazıları ve kitaplarıyla buluşturdu bunları okuyarak kendimde tespit ettiğim sorunları çözmeye çalıştım. Ancak mümkün olmadı... 

 Bu arayış NLP seanslarıyla tanışmama ve kendime yolculuğumun başlamasına sebep oldu.

2002 Nlp Eğitimi

2006-2008 İyileştirici Regresyon Hipnoterapisi

EFT ve NLP Eğitimi

2006 EFT Eğitimi

2009-2011 Sistem Dizimleri-Aile Dizimleri Eğitimi

2011 Sistem-Aile Dizimi ''psikoterapist Heinrich BREUER Eurasys'' atölye çalışması.

2017 ZSG Derin Dengeleme ve Morfogenetik Alan Çalışması

2017 Şamanik Yolculuk 1-2 Eğitimi

2017 Kozmik Terapi Eğitimi

 

Uzun yıllar süren eğitim süreçleri, bir çok danışanla yaptığım şifa çalışmaları ve kendi farkındalık yolculuğumdaki deneyimlerimle ruhsal alanda uzmanlıkları olan kardeşlerim Münüre GÜR SOFUOĞLU ve Hale Sultan ÖZKAN ile Kalbimizin rehberliğinden aldığımız çeşitli ilham ve bilgi akışlarıyla kendi sistemimizi kurduk.

2018 yılından beri Kalbin Rehberliği Eğitimi, Çakralarla Kalbin Keşfi Eğitimi, Dem bu Dem ve Enerji Meridyenleri ve EFT Eğitimlerini  vermekteyim.

İnsanların hayatına güzel dokunuşlar yaptığımız, teşekkür ve dualarla geri dönüşler aldığımız bu sistem için bizi vesile kılan Allah’a sonsuz şükür içindeyim.